„Radosnego dawcę miłuje Bóg”

Z okazji Świąt Wielkanocnych chętna grupa uczniów z katechetami zorganizowała konkurs na stroik  wielkanocny.

Tą drogą pozyskano prace dla pensjonariuszy Hospicjum w naszym mieście. Piękne stroiki zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej. Wszyscy uczestnicy akcji „Radosnego dawcę miłuje Bóg”, również za wykonane na ten cel świąteczne kartki,  otrzymali dyplomy i podziękowania za wielkie wrażliwe serce, a są nimi:
z  klas 1-7: Basia Krauze z kl. 1 D, Blanka Górska i Julia Kucharska z kl. 4 A, Piotr Sochacki, Paweł Kowalski i Jordan Drzewiecki z kl. 4 B, Julia Sienkiewicz z kl. 2 C, Zuzanna Ochapska, Oliwia Siwek i Oliwia Woźniak z kl. 3 B, Filip Perliński z k. 3 E, Patrycja Wieczorek kl. 5 D, Patrycja Będkowska, Paula Biskup, Lena Fryga,  Zuzanna Tyczyńska i Gabriela Szymczak z kl. 5 C, Anna Przekwas z kl. 5 B, Adam Wieczorkiewicz z kl. 5 A,  Kaja Trzmielewska , Graczyk Kinga i Aleksandra Janik z kl.1 B, Marcelina Michowska z kl. 6 B, Julia Jakubiak, Aleksandra Kujawa, Kinga Majtka, Vanessa Mruk, Patrycja Sosińska, Julia Urbańczyk, Amelia Szuberska i Oliwier Witkowski z kl. 6 D;
z  klas gimnazjalnych: Natalia Kałużna i Gabriela Włodarczyk, Aleksandra Urbaniak, Wiktoria Paruszewska z kl. 2c i Kamil Walczykowski  i Kacper Krzyżostaniak z kl. 3 D.

Galeria zdjęć

Zobacz także: